27-latka pokazuje, jak ciąża zmieniła jej ciało. „Postrzegam moje rozstępy jako symbol siły”

0
761

Kristyn Dingman w mediach społecznościowych pokazuje, w jaki sposób zmieniało się jej ciało w czasie ciąży oraz jak wygląda po porodzie. Nie wstydzi się rozstępów i dodatkowych kilogramów.

Kristyn Dingman mieszka w Arizonie w Stanach Zjednoczonych. 27-latka jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie publikuje zdjęcia, na których pokazuje, jak zmieniało się jej ciało w czasie ciąży, a także jak wygląda po urodzeniu dziecka. Kobieta nie wstydzi się rozstępów, a także dodatkowych kilogramów, co udowadnia, publikując niewyretuszowane zdjęcia na Instagramie.

– Ciągle porównywałam się do osób pokazywanych w telewizji lub kobiet pojawiających się na okładkach czasopism. Zastanawiałam się, dlaczego nie wyglądam tak jak one, dlaczego nie jestem równie piękna – powiedziała Kristyn Dingman w jednym z wywiadów. Przyznała, że w przeszłości miała problemy z zaakceptowaniem swojego wyglądu.

Wszystko się zmieniło, gdy kobieta zaszła w ciążę. — Nauczyłam się kochać siebie i ciało, które dało mojemu synowi dom na dziewięć miesięcy. Byłam zafascynowana możliwościami mojego organizmu. (…) Postrzegam moje rozstępy jako symbol siły. Te zmiany odbieram jako pozytywne, a nie negatywne – powiedziała Kristyn Dingman.

Galeria:
Jak ciało zmienia się podczas ciąży? Zobaczcie profil Kristyn Dingman / Źródło: metro.co.uk

Dodaj komentarz