Pokrzywko Kancelaria Prawna / Veriv Inwestor Prawny

0
448

W większości krajów dostęp do wymiaru sprawiedliwości wymaga dużego kapitału, ponieważ postępowanie sądowe jest kosztowne. Wiele czynników przyczynia się do kosztów postępowania sądowego: opłaty adwokackie, badania, zeznania, przesłuchania, wnioski, konferencje, wezwania, odwołania, a także wydatki związane z opłatami sądowymi, konsultacjami i dochodzeniem.

Zbyt często strony sporu, które szukają sprawiedliwości, nie są w stanie dochodzić swoich roszczeń z powodu wysokich kosztów związanych z procesami sądowymi. Wielu powodów, którzy mają przekonujący przypadek, zdecyduje się odroczyć lub ostatecznie zrezygnować z drogi sądowej. Istnieje duża nierównowaga zasobów między przeciętnymi i zamożnymi stronami sporu, powodująca utrudnienia w dostępie do wymiaru sprawiedliwości i zakłócenia wyników prawnych w przypadku niedokapitalizowanych.

Veriv Spółka Akcyjna jako pierwszy wdrożyła instytucję Inwestora Prawnego, który zdaje egzamin na polskim rynku pomagając niejednokrotnie osobom szukającym sprawiedliwości. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here