Krystyna Pawłowicz reaguje na słowa prezesa PiS. „No to WOJNA!”

0
372

Po sobotniej konwencji PiS na Podkarpaciu, w trakcie której Jarosław Kaczyński zapowiedział, że politycy jego formacji będą „gryźć trawę”, żeby wygrać, bojowy nastrój udzielił się Krystynie Pawłowicz. W niedzielę rano posłanka ogłosiła na Twitterze wojnę.

– Trzeba walczyć. Trzeba gryźć trawę. Trzeba zwyciężać – mówił w sobotę w podrzeszowskiej Jasionce prezes PiS odnosząc się do wyborów do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się w maju. – Dwa tygodnie temu na konwencji w Warszawie mówiłem że te wybory – wybory w dwóch turach – do PE i parlamentu polskiego to w gruncie rzeczy jedne wybory, a stawką jest przyszłość Polaków i Polski – powiedział Jarosław Kaczyński. Polityk stwierdził, że jeżeli wygra opozycja, „będzie gorzej niż było”.

Czytaj także:
Konwencja regionalna PiS. Kaczyński: Trzeba gryźć trawę. Trzeba zwyciężać

Na wezwanie prezesa do walki odpowiedziała Krystyna Pawłowicz. Posłanka PiS na Twitterze ogłosiła wojnę. O co chce walczyć polityk? Jak wyjaśniła, bój toczyć się będzie o polskie dzieci, rodziny, wieś i miasta, tożsamość i kulturę, a także ogólnie o Polskę i Europę. Według jej słów, zarówno kraj jak i kontynent „czekają na pomoc”. „Będziemy »gryźć trawę«, ale MUSIMY tę kulturową wojnę WYGRAĆ. Agendy Sorosa, lewackich patologii obyczajowych – PRECZ od POLSKI i UE” – zakończyła bojową odezwę posłanka.

Czytaj także:
Zaprezentowano Deklarację Europejską PiS. Są zapisy o nielegalnej imigracji i bezpiecznych granicach

/ Źródło: WPROST.pl

Dodaj komentarz