Para prezydencka złożyła Polakom świąteczne życzenia

0
77
Warszawa, 03.05.2017. Para prezydencka Andrzej Duda (L) i Agata Kornhauser Duda (P) podczas uroczystości wręczenia Orderów Orła Białego, na Zamku Królewskim w Warszawie, 3 bm. w 226 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. (cat) PAP/Jakub Kamiński

“Zbliżają się Święta Wielkanocne. To czas radości i nadziei, czas spędzany w gronie rodziny i najbliższych, czas, w którym chcemy być razem, by dzielić się dobrem i miłością” – powiedział prezydent w życzeniach świątecznych opublikowanych w internecie.

“Z tej okazji chcemy życzyć Państwu wielu pogodnych i ciepłych chwil. Niech te dni upłyną Państwu w serdecznej atmosferze. Bądźmy w tym wyjątkowym, świątecznym czasie razem, okazując sobie życzliwość” – dodała Agata Kornhauser-Duda.

Para prezydencka podkreśliła, aby pamiętać o tych, którzy święta spędzają samotnie, i o tych, którzy potrzebują naszej pomocy.

“Włączajmy się w wielkanocne akcje charytatywne. Niech w tych dniach na każdym kroku towarzyszą nam serdeczność i uśmiech”– zaapelowali.

Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda skierowali też “szczególne pozdrowienia do Polaków, którzy mieszkają z dala od Ojczyzny, i żołnierzy oraz funkcjonariuszy pełniących służbę na misjach”.

“Wszystkim naszym Rodakom w kraju i za granicą życzymy radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego” – zakończyła życzenia para prezydencka. (PAP)

mgost/ joz/

Dodaj komentarz