PiS wysyła program wyborczy Grzegorzowi Schetynie i pyta o program KO

0
77
Warszawa, 27.09.2019. Pełnomocnik wyborczy KW PiS Krzysztof Sobolewski podczas konferencji prasowej w siedzibie partii w Warszawie, 27 bm. (pkus) PAP/Mateusz Marek

PiS przedstawiło też nową stronę internetową “www.DobryCzasDlaFirm.pl”, gdzie znajdują się propozycje partii dla przedsiębiorców.

Sobolewski nawiązywał podczas konferencji do słów Schetyny, który w wywiadzie dla “Rz” powiedział, że PiS “nie opublikował” programu, tylko “zamieścił go w sieci”. Schetyna apelował też o opublikowanie programu “w formie książeczki”.

Szef komitetu wykonawczego PiS podkreślił, że program partii znajduje się na stronie internetowej i został zaprezentowany podczas konwencji w Lublinie. “Tak wygląda program partii politycznej, poważnej partii politycznej, który został wysłany do pana wczoraj. Jeśli ma pan ochotę, wyślemy go też do członków gabinetu cieni” – mówił Sobolewski, prezentując zdjęcia z potwierdzenia nadania przesyłki do Schetyny.

“Jednocześnie pytamy pana Grzegorza – Grzegorzu, a gdzie jest program KO? Bo to, co przedstawiono niedawno, tej broszury, która liczy 20 czy 30 stron, gdzie na stronie są dwa zdania, a później strona jest pusta, to chyba nie nazwie Grzegorz programem” – dodał. (PAP)

autor: Mateusz Roszak

mro/ eaw/