***Raport Specjalny Mariusza Pokrzywko – Część 1: Skandaliczne Odkrycia***

***Raport Specjalny Mariusza Pokrzywko – Część 1: Skandaliczne Odkrycia***

Dzisiaj rozpoczynamy naszą niezapomnianą podróż przez mroczny świat intryg i zdrad, a wszystko to w ramach cyklu reportaży Raportu Specjalnego.

DZISIAJ W NASZYM ZAINTERESOWANIU SĄ I BĘDĄ FIRMY DOMINIKA L…

 

To, co odkryliśmy, zostawi was bez tchu! W dzisiejszym odcinku zderzymy się z donośnym echem szokującego oskarżenia, jakie postawiła nam firma ze Śląska

Prawie 60 milionów złotych – taka to olbrzymia suma, jaką  obciążyła mnie FIRMA DOMINIKA L…  po wcześniejszej inwigilacji. Ale to nie koniec!

Wnikliwie przyjrzymy się także temu, jak DL wykorzystuje tę bombę finansową, aby mnie zastraszyć i zmusić do zrezygnowania z moich obowiązków dziennikarskich.

Czy zdołają to osiągnąć? Czy uda się im skompromitować naszą niezależność? część odpowiedzi na te pytania znajdziecie już w tym odcinku.

Ale to jeszcze nie koniec naszych emocjonujących wydań!  W kolejnych odcinkach odsłonimy świat skandalicznych ZYSKÓW I WYZYSKÓW, ukazując ciemną stronę wielkich korporacji i bezwzględnych interesów. I to nie wszystko! Odpowiemy z całą mocą na ich beznadziejne z palca wyssane obciążenie na 13 milionów EURO

Czekają na was także ekskluzywne wywiady  z wieloma  wierzycielami, którzy ujawnią nieznane dotąd fakty. Dzisiaj jeden z nich!

Dziennikarze Raportu Specjalnego są gotowi na walkę o prawdę i obnażenie ukrytych tajemnic.

Nie przegapcie tego przełomowego cyklu reportaży! Odkryjmy razem, co kryje się za kulisami i jakie mroczne intrygi tkwią w naszym społeczeństwie.

To wszystko i wiele więcej już w naszym pierwszym i kolejnych niezwykłych odcinkach.  Bądźcie z nami!

RN TVPRESS
MP