Elżbieta Kaczmarek oszukana w tzw. aferze drobiowej przez Exdrob…

0
3516

Pani Elżbieta kobieta z krwi i kości z charakterem przeciwstawia się bezprawiu, które dotyka ją jaki i innych dostawców ze strony Kutnowskich zakładów drobiarskich Exdrob i Bóg wie kogo jeszcze?! Złożyła zawiadomienie do prokuratury i niczym lwica walczy o sprawiedliwość. Jako jedna z pierwszych o ile nie pierwsza złożyła zawiadomienie do prokuratury z artykułu 286 czyli oszustwa próbując osiągnąć sprawiedliwość. Droga niestety do sprawiedliwości okazuje się bardzo ciężka i ciernista ponieważ natrafiła na beton, który ciężko przebić. Pani Ela nie wierzy już nikomu, straciła zaufanie do ludzi bo nie widzi w tym kraju sprawiedliwości. Nawet naszą redakcję potraktowała z dystansem. My jednak się nie dziwimy zachowaniu Pani Eli bo widzimy jak ucierpiała i cierpi nadal z powodu oszustwa jakim została dotknięta. Po wielu latach współpracy z Exdrob-em została oszukana z premedytacja przez zarząd spółki Exdrob. Jeden z członków zarządu obiecywał, że Pani Ela otrzyma wszystkie pieniądze za dostarczony dotychczas towar namawiając Ją konsekwentnie na dostawę kolejnych dostaw obiecując konsekwentnie zapłatę.
Niestety Pani Elżbieta została oszukana przez profesjonalnych oszustów którzy obietnicami wprowadzili Panią Elżbietkę w błąd i wyłudzili kolejna partię towaru nie płacąc za stare jak i nowe dostawy towaru. Teraz zarząd uśmiecha się prosto w oczy i mówi nie dostaniesz Elu pieniędzy bo My jesteśmy bardzo profesjonalni i konsekwentni w tym co robimy.
Nasza redakcja oczywiście nie posunęła by się do takich bezwzględnych konkluzji ale jak widać z oświadczeń części poszkodowanych Exdrob a mówiąc dokładniej zarząd Exdrobu oszukiwał do samego końca swoje ofiary. Dlatego też bez względu na decyzje jakie zapadną ze strony oszukanych odpowiednie osoby w tym prawne będą szukały odpowiedzi na nurtujące pytania. Naszym wspólnym celem jest jedna sprawa, jedna jedyna postawić winnych przed oblicze wymiaru sprawiedliwości!!!

Dodaj komentarz